عمده فروشان برق و ایده های بازاریابی جدید

چکیده کوتاه مطلب

برای عمده فروشان برق که به دنبال افزایش فروش خود در سال جاری هستند، اجرای برخی از استراتژی های بازاریابی تاثیرگذار به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید. در اینجا چند فعالیت وجود دارد که ممکن است بخواهید روی آنها تمرکز کنید. 1. رسانه های اجتماعی صنعت برق با همراه شدن با رسانه […]

برای عمده فروشان برق که به دنبال افزایش فروش خود در سال جاری هستند، اجرای برخی از استراتژی های بازاریابی تاثیرگذار به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید. در اینجا چند فعالیت وجود دارد که ممکن است بخواهید روی آنها تمرکز کنید.

1. رسانه های اجتماعی

صنعت برق با همراه شدن با رسانه های دیجیتال به خصوص اینستاگرام یا واتساپ به طور فزاینده ای بهتر می شود.

به عنوان مثال می توانید به صورت آنلاین با پیمانکاران برق گفتگو کنید و نحوه نصب محصولات خود را مشاهده کنید. این یک راه عالی برای جمع آوری بازخورد و بهترین استفاده از ارتباطات متقابل است که می توانید به مشتریان تبدیل کنید.

توییتر و لینکدین پلتفرم‌های عالی برای گفتگو، اشتراک‌گذاری اخبار، بازخورد محصول و تبلیغ رویدادهای تامین‌کننده و مشتری هستند. همچنین می‌توانید مشتریان خود را تشویق کنید تا عکس‌های نصب خود را پست کنند و شما را در عکس‌های پست خود برچسب‌گذاری کنند. سپس می توانید این محتوا را خودتان (با اجازه آنها) به اشتراک بگذارید یا از آن به عنوان راهی برای جمع آوری بازخورد استفاده کنید. ارزش این را دارد که به پلتفرم های اجتماعی که تامین کنندگان شما استفاده می کنند نگاهی بیندازید زیرا می توانید محتوای آنها را نیز به اشتراک بگذارید.

عمده‌فروشان زیادی با حساب‌های رسانه‌های اجتماعی وجود ندارند، بنابراین فرصت بزرگی برای متمایز شدن و در معرض دید قرار گرفتن بیشتر در این زمینه وجود دارد.

2. مسابقات

هنگامی که پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود را راه اندازی کردید، می توانید پیمانکاران برق را تشویق کنید تا عکس های تاسیسات خود را با اجرای مسابقات به اشتراک بگذارند. به عنوان مثال، می‌تواند جایزه‌ای وجود داشته باشد که به عنوان مثال، هر ماه به یک اشتراک‌گذار خوش شانس تعلق می‌گیرد. این امر باعث افزایش قرار گرفتن در معرض و تقویت روابط با مشتریان شما می شود.

3. تقویت پیشخوان تجارت خود

استفاده از تابلوهای نمایش نقطه فروش (POS) با کیفیت بالا، جذابیت پیشخوان تجاری شما را افزایش می دهد و آگاهی از برند را افزایش می دهد. با تامین کنندگان خود گفتگو کنید تا ببینید چه مواد POS را می توانند ارائه دهند و اندازه هایی را انتخاب کنید که با فضایی که دارید کار کنند.

همه را با هم جمع کردن

فعالیت های بازاریابی ساده زیادی وجود دارد که می توانید آنها را اجرا کنید تا تأثیر زیادی بر فروش خود داشته باشید. از آنها برای متمایز شدن از رقبای خود و درخشش برند و محصولات خود استفاده کنید.

درباره دیجی برق

متخصصین ثبت نام شده در دیجی برق در استخدام برای مشاغل در صنایع عمده فروشی، توزیع و تولید، استخدام افراد بسیار ماهر در تمام سطوح در سراسر کشور تخصص دارند.

اگر شما یک متخصص عمده فروشی، توزیع یا تولید برق هستید و علاقه مند به توسعه حرفه خود هستید،  همین امروز در سایت دیجی برق ثبت نام کنید.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    مطالب مرتبط